Yandex Reklamları

Yandex Reklamları

2010 yılında Türkiye’ye giriş yapan Rusya merkezli Yandex, tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Televizyon başta olmak üzere bir çok mecrada yoğun bir reklam çalışmasıyla pazara hızlı bir giriş yapan ve tutunmayı başaran Yandex’in Türkiye’deki kullanım oranları gün geçtikçe artmaktadır.

Yandex Direct reklamları etkilidir çünkü ürünler veya hizmetler hakkında arama yapan kullanıcıların, yani potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkar.

Yandex Reklamları Nerede Görüntülenir?

Yandex reklamları;
Yandex arama sonuçları sayfasında, arama sonuçlarının üstünde veya sağında iki farklı blokta,
Yandex servislerinin sayfalarında ve iş ortağı sitelerinde,
Yandex Haritalar sayfasında çıkan arama sonuçlarında gösterilebilir.

Yandex Reklamları


Yandex Reklamları Nasıl Ücretlendirilir?
Tıklama başı maliyet ve reklamveren açık arttırmasına göre işleyen bir sistemle çalışan Yandex reklamları avantajlı bir reklam mecrasıdır çünkü bu alanda rekabet düşüktür. Tıpkı Google reklamlarında olduğu gibi kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilir, reklamınız görüntülendiğinde ödeme yapmazsınız.

Reklamlarınızı Ölçümleyin
Yandex reklamları kullanarak, yayınladığınız her reklam ve sözcük grubuna göre günlük olarak ilgili istatistiği istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Web sitenize ne kadar ziyaretçi çektiğinizi detaylı raporlar aracılığıyla görebilir, hedeflerinize göre reklam ayarlarını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Yandex Direct Reklamlarının Avantajları Nelerdir?

Reklamınızın tıklama başı maksimum fiyatını kendiniz belirlersiniz,
Reklamınızın gösterim saati ve coğrafi bölgesini belirleyebilirsiniz,
Yeni ürünlerinizi tanıtabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

"Türkiye'de internet kullanım oranı her geçen gün yükseliyor. Potansiyel müşterileriniz ürün veya hizmet satın almadan önce Google’da detaylı aramalar ve karşılaştırmalar yapıyor. Ürününüz veya hizmetinizini, sizinle gerçekten ilgilenen bir hedef kitleye ulaştırmak için Google Ads reklamlarını kullanmaya bugün başlayın..."

nefkin web tasarım

Yandex reklam ajansı adana , Yandex reklam ver , Yandex reklam ajansı , Yandex reklam ajansları , Yandex reklam adana , sponsorlu , Yandex sponsorlu, Yandex reklam, Yandex reklamları, sponsorlu reklam, sponsorlu reklamları, Yandex sponsorlu reklamları, adana Yandex reklam, Yandex reklamları adana, sponsorlu reklam adana, adana sponsorlu reklamları, Yandex sponsorlu reklamları adana , Yandex müşteri hizmetleri , adana Yandex müşteri hizmetleri , Yandex müşteri hizmetleri adana , Yandex reklamları adana , adana Yandex reklamları , Yandex telefon , Yandex telefon adana , adana Yandex telefon , mersin Yandex telefon , Yandex telefon mersin , Yandex reklam vermek adana , adana Yandex reklam vermek , Yandex reklam telefon , adana Yandex reklam telefon , Yandex reklam telefon adana