Mobil Cihazlar için Google Reklamları

Google Remarketing Reklamları

Geçtiğimiz yıllar içerisinde mobil cihazlar üzerinden yapılan aramaların sayısı katbekat yükselmiştir. Google Adwords reklamlarınızı mobil cihazlara da açmak, hızla büyüyen bu platformdaki kitleye ulaşmanıza da olanak tanıyacak, ve reklamlarınızdan daha fazla geri dönüş almanızı sağlayacaktır.

Web sitenizin/uygulamanızın reklamlarını Google’da arama yapan kitlenin kullandığı operatöre göre hedefleyebilirsiniz. Örneğin; sadece Turkcell kullanan kullanıcıları hedefleyebileceğiniz gibi, dilerseniz, Turkcell, Avea ve Vodafone kullanıcılarının tamamını da hedefleyebilirsiniz.

Dilerseniz reklamlarınızı kullanıcıların cihazlarındaki işletim sistemine göre hedefleyebilir, hedef kitlenizi daha da daraltabilirsiniz. Örneğin; reklamlarınızı sadece Android işletim sistemi kullanan cihazlara hedefleyebileceğiniz gibi hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazları da hedefleyebilirsiniz.

En popüler uygulamalara reklam vererek, kendi sitenizi/uygulamanızı tanıtabilir, mobil dünyada yer alabilirsiniz.

İstediğiniz markanın istediğiniz modelinde de reklamlarınızı çıkartabilirsiniz. Öyle ki, reklamlarınızı Samsung Galaxy VI ve iPhone 6 model telefon kullanıcılarına gösterebilir, istemediğiniz telefon modellerini hariç tutabilirsiniz.

Arama uzantıları sayesinde mobil cihazlardan Google’da arama yapan herkesin, işletmenize, bir tıklamayla telefonla bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Google Reklamları


Mobil uygulamanızı Google reklamlarıyla tanıştırın! Kullanıcılar, Google’ın uygulama yükleme reklamları sayesinde uygulamanızı doğrudan reklamlarınıza tıklayarak indirebilirler. Hatta bazı durumlarda uygulamanızın oynatılabilir önizlemesi bile gösterilebilir. Reklamlarınızın nerede göründüğüne bağlı olarak, reklam boyutu, görselleri, metinleri değişir. Böylece kullanıcılar reklamlarınızı ne zaman ve hangi cihazda görürse görsün, AdWords sayesinde mükemmel bir deneyim yaşarlar.

İşleyiş şekli Bir tanıtım metni ve reklam bütçesi belirtip reklamlarınız için kullanılacak dil ve lokasyonu bize bildirmeniz başlangıç için yeterli olacaktır. Tecrübeli hesap yöneticilerimiz, reklam kampanyanızı oluşturur ve kampanyanızı en düşük maliyetle en yüksek getiriyi sağlayacak şekilde optimize eder. Ayrıca, her bir uygulama indirmesinden en iyi değeri elde etmenize yardımcı olmak için optimizasyon süreci sürekli devam eder. Uygulama içi dönüşümler gibi ilgilendiğiniz eylemleri gerçekleştiren değerli kullanıcıları bulmak için çalışırız.

Mobil uygulama reklamları nerede gösterilir? Mobil uygulama reklamlarınız Google arama ağı, görüntülü reklam ağı, Google play girişleri, play store arama sonuçları, iOS ve Android cihazlardaki Youtube videoları ile Google görüntülü reklam ağı yayıncı sitelerinde gösterilebilir.

"Türkiye'de internet kullanım oranı her geçen gün yükseliyor. Potansiyel müşterileriniz ürün veya hizmet satın almadan önce Google’da detaylı aramalar ve karşılaştırmalar yapıyor. Ürününüz veya hizmetinizini, sizinle gerçekten ilgilenen bir hedef kitleye ulaştırmak için Google Ads reklamlarını kullanmaya bugün başlayın..."

nefkin web tasarım

google reklam ajansı adana , google reklam ver , google reklam ajansı , google reklam ajansları , google reklam adana , sponsorlu , google sponsorlu, google reklam, google reklamları, sponsorlu reklam, sponsorlu reklamları, google sponsorlu reklamları, adana google reklam, google reklamları adana, sponsorlu reklam adana, adana sponsorlu reklamları, google sponsorlu reklamları adana , google müşteri hizmetleri , adana google müşteri hizmetleri , google müşteri hizmetleri adana , google reklamları adana , adana google reklamları , google telefon , google telefon adana , adana google telefon , mersin google telefon , google telefon mersin , google reklam vermek adana , adana google reklam vermek , google reklam telefon , adana google reklam telefon , google reklam telefon adana , Google Adwords reklam ajansı adana , Google Adwords reklam ver , Google Adwords reklam ajansı , Google Adwords reklam ajansları , Google Adwords reklam adana , sponsorlu , Google Adwords sponsorlu, Google Adwords reklam, Google Adwords reklamları, sponsorlu reklam, sponsorlu reklamları, Google Adwords sponsorlu reklamları, adana Google Adwords reklam, Google Adwords reklamları adana, sponsorlu reklam adana, adana sponsorlu reklamları, Google Adwords sponsorlu reklamları adana , Google Adwords müşteri hizmetleri , adana Google Adwords müşteri hizmetleri , Google Adwords müşteri hizmetleri adana , Google Adwords reklamları adana , adana Google Adwords reklamları , Google Adwords telefon , Google Adwords telefon adana , adana Google Adwords telefon , mersin Google Adwords telefon , Google Adwords telefon mersin , Google Adwords reklam vermek adana , adana Google Adwords reklam vermek , Google Adwords reklam telefon , adana Google Adwords reklam telefon , Google Adwords reklam telefon adana , Google Ads reklam ajansı adana , Google Ads reklam ver , Google Ads reklam ajansı , Google Ads reklam ajansları , Google Ads reklam adana , sponsorlu , Google Ads sponsorlu, Google Ads reklam, Google Ads reklamları, sponsorlu reklam, sponsorlu reklamları, Google Ads sponsorlu reklamları, adana Google Ads reklam, Google Ads reklamları adana, sponsorlu reklam adana, adana sponsorlu reklamları, Google Ads sponsorlu reklamları adana , Google Ads müşteri hizmetleri , adana Google Ads müşteri hizmetleri , Google Ads müşteri hizmetleri adana , Google Ads reklamları adana , adana Google Ads reklamları , Google Ads telefon , Google Ads telefon adana , adana Google Ads telefon , mersin Google Ads telefon , Google Ads telefon mersin , Google Ads reklam vermek adana , adana Google Ads reklam vermek , Google Ads reklam telefon , adana Google Ads reklam telefon , Google Ads reklam telefon adana ,