Adana instagram Reklamları

instagram Reklamları

Dünyanın en büyük mobil reklam platformları arasında bulunan Instagram, 400 milyondan fazla kullanıcı kitlesine sahip. Markanız için Instagram üzerinden reklam yayınlayarak ürün ve hizmetleriniz için yüksek etkileşim oranı yakalayabilirsiniz. Instagram reklamlarınız ile ürün ve hizmetiniz bütçeniz ve hedefiniz doğrultusunda ilgili kitlelere kolayca ulaşır. Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını Facebook reklamları ile ilgili benzer özelliklere sahip olan Instagram üzerinden yaparak, bilinirliğinizi artırabilir, web sitelerinizin trafiğini yukarıya taşıyabilir, satış konusunda önemli geri dönüşler alabilirsiniz.

Carousel ve Stories olmak üzere 4 temel reklam modeli bulunan Instagram’da video, görsel ve birkaç görselin kaydırılarak görüntüleme yapılması mümkündür. Nefkin olarak işletmenizin hedeflediği noktaya kısa sürede gelmesi için en doğru reklam stratejilerini oluşturuyoruz. Doğru zaman ile doğru hedef kitleyi bir araya getirerek sitenizin etkileşim oranını kısa sürede yukarı seviyeye taşıyoruz.

Hikaye Reklamları Akış içeriğinizi Instagram Stories’de tamamlayabilirsiniz. Adana instagram Reklamları sayesinde hikayeleri kullanan 400 milyondan fazla hesapla etkileşim kurabilirsiniz.

Fotoğraf Reklamları Sade, basit ve göz alıcı bir tuval üzerinde anlatabileceğiniz hikayenizde kare veya yatay formatta fotoğraflar kullanabilirsiniz.

Video Reklamları Ses ve hareketin gücünü bir araya getirerek fotoğraf reklamlarının sürükleyici görsel kalitesinden faydalanabilirsiniz. 60 saniyeye kadar olan videoları yatay veya kare formatta da yayınlayabilirsiniz.

Dönen Reklamlar Adana instagram Reklamları olarak Kampanyalarınıza derinlik katmak için parmak kaydırma yoluyla tek reklamda daha fazla fotoğraf veya video görebilmeyi sağlayan yeni bir katman ekleyebilirsiniz.

Koleksiyon Reklamları Hedef kitlenizin ürünleri keşfetmesini, incelemesini ve satın almasını, koleksiyon formatını kullanarak sağlayabilirsiniz. Video, görseller veya her ikisini de kullanmaya olanak sağlayan koleksiyon reklamları ile hem ürüne hem de kitlenizin yaşam tarzına uygun bütüncül bir Adana instagram Reklamları hikaye yaratabilirsiniz.

instagram Reklamları


Instagram’da Nasıl Reklam Verilir? Adana instagram Reklamları, Türkiye’ de 37 milyondan fazla kullanıcısı var ve sürekli eklediği özellikleriyle her geçen gün yeni kullanıcı kazanıyor. Bu da işletmelerin Instagram platformunu ve Instagram reklamlarını kullanması için harika bir fırsat yaratmakta.

Adana instagram Reklamları, kullanıcılar için çok yönlü kampanyalar oluşturma, aynı zamanda marka bilinirliği ve internet sitesinde gerçekleşen dönüşümleri daha etkili bir şekilde oluşturma fırsatı sunar. Instagram reklamları, Facebook reklamları ile tamamen entegredir; böylece, Facebook'un üstün kampanya özelleştirme seçeneklerinden, çeşitli biçimlendirmelerden ve Instagram'ın yoğun ilgisiyle birleştirilmiş çeşitli hedefleme özelliklerinden yararlanabilir.

Instagram Reklam Modelleri Instagram’da bir reklam kampanyası oluşturmanız için öncellikle Instagram hesabınızı kişisel hesaptan işletme hesabına çevirmeniz gerekmektedir. İşletme profili sayesinde hem kendinizin hem de rakiplerinizin ve geri kalan işletmelerin, markaların, işletme hedeflerine ulaşabilirsiniz. İşletme profili markanızın büyümesine,Adana instagram Reklamları müşteri ilişkilerinizin gelişmesine yardımcı olur.

Marka Bilinirliği Marka bilinirliği reklam verme amacı, reklamlarınıza dikkat etme olasılığı daha yüksek olan kişilere erişmenize ve markanızın bilinirliğini artırmanıza yardımcı olur.

Erişim Bu reklam verme amacı, reklamınızı kampanyanız süresince bütçenizin izin verdiği en büyük hedef kitleye göstererek geniş ölçekli bir hedef kitlede etki yaratma imkanı sunar.

Trafik Hedefiniz insanların internet sitenizin önemli kısımlarını ziyaret etmesini sağlamaksa, iyi yerleştirilmiş ve bilgilendirici bir Adana instagram Reklamlarıile insanları bu kısımlara çekebilirsiniz.

nefkin web tasarım


Video Görüntüleme Hedefiniz video aracılığıyla ürünlerinizi, fikirlerinizi ve işletmenizi sergilemekse görüntü, ses ve hareket öğelerinin gücünü, eşsiz erişim ve uygulama etkileşimiyle birleştirmek için Instagram video reklamlarını kullabilirsiniz.

Uygulama Yüklemeleri: App Store veya Google Play’den uygulama yüklemelerinizi artırmak için güçlü bir eylem çağrısıyla birlikte Uygulama Yüklemesi reklamlarını kullanabilirsiniz.

Etkileşim: Etkileşim, reklamınızın aldığı beğenmeleri ve yorumları içerir.

Potansiyel Müşteri Bulma: Hedefiniz müşteri kazanmaksa, potansiyel müşteri formlarıyla bilgi toplamak için Potansiyel Müşteriler Bulma reklam verme amacını kullanabilirsiniz. Potansiyel müşteri reklamı formu, akışla uyumlu bir görünüme sahip olması ve bazı bilgilerin önceden doldurulması sayesinde müşterilerin formu tamamlamasını kolaylaştırır. Müşteriler bu formu kullanarak bir randevu planlayabilir veya ürün ve hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi talep edebilir.

Dönüşümler: Hedefiniz, reklamınızı insanların internet sitenizdeki bir ürünü satın almak gibi eylemler gerçekleştirmesini sağlamak üzere optimize etmekse, Facebook pikseliyle birlikte İnternet Sitesi Dönüşümleri reklam verme amacını kullanabilirsiniz.

Ürün Kataloğu Satışları: Ürün Kataloğu Satışları, internet sitenizi veya mobil uygulamanızı ziyaret eden müşterilere alakalı ürünlerin tanıtımını otomatik olarak yapmanıza olanak sağlar. Alışveriş yapma olasılıklarını artırmak için, insanlara ilgilendikleri ürünlere yönelik reklamlar gösterebilirsiniz.

Reklamlarınıza, “Şimdi Rezervasyon Yap”, “Bizimle iletişim Geç”, “İndir”, “Daha Fazla Bilgi Al”, “Şimdi Alışveriş Yap”, “Kaydol”, “Daha Fazla İzle”, “Şimdi Başvur” butonları ekleyerek hedef kitlenizin doğrudan internet sitenize veya uygulamanıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram reklamlarınızı fotoğraf reklam format, video reklam biçimi, dönen (carousel) reklam formatı (birden çok görsel) ve Instagram stories reklamları olarak oluşturabilirsiniz. Bu reklam modellerini kare format, dikey format ve yatay format şeklinde planlayabilirsiniz.

Reklam görselleri sağ üst köşede bulunan “Sponsorlu” simgesi ile çıkmaktadır. Görselin sol kısmında yönlendirme butonu bulunmaktadır.

"Kevin Systrom ve Mike Kreiger tarafından 2010 yılında kurulan ve kuruluşundan itibaren bir buçuk yıl geçmeden 100 milyon aktif kullanıcıya ulaşan popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram, 2012 Nisan ayında Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alınmıştır. Facebook reklamları ile yüksek başarı yakalayan şirket, 2015 Eylül ayında Instagram reklamlarını Türkiye, Meksika, Hindistan ve Güney Kore’nin olduğu 30 ülkede daha kullanıma sunmuştur. Instagram reklamları kısa sürede dünya çapında hızla büyüme kaydetmiştir ve son dönemde Türkiye'de de büyük ilgi görmüştür..."

nefkin web tasarım

instagram reklam ajansı adana , instagram reklam ver , instagram reklam ajansı , instagram reklam ajansları , instagram reklam adana , sponsorlu , instagram sponsorlu, instagram reklam, instagram reklamları, sponsorlu reklam, sponsorlu reklamları, instagram sponsorlu reklamları, adana instagram reklam, instagram reklamları adana, sponsorlu reklam adana, adana sponsorlu reklamları, instagram sponsorlu reklamları adana , instagram müşteri hizmetleri , adana instagram müşteri hizmetleri , instagram müşteri hizmetleri adana , instagram reklamları adana , adana instagram reklamları , instagram telefon , instagram telefon adana , adana instagram telefon , mersin instagram telefon , instagram telefon mersin , instagram reklam vermek adana , adana instagram reklam vermek , instagram reklam telefon , adana instagram reklam telefon , instagram reklam telefon adana ,instagram beğeni , instagram takipçi , instagram sayfa beğeni , instagram video izlenme , instagram video beğeni , instagram video beğenme , instagram yorum , instagram resim yorum , instagram takipçi almak , instagram video yorum