Snapchat Reklamları

Snapchat Reklamları

Reklam olanakları oldukça geniş olan bir anlık mesajlaşma uygulaması olan Snapchat, 150 milyondan fazla günlük kullanıcı sayısına sahip. Kendine özgü birçok özelliği barındıran Snapchat, bu anlamdaki popülerliği ile göz dolduruyor.

En çok 15-25 yaş arasındaki gençlerin tercih ettiği platform, özellikle sürekli yenilenen filtreleri sayesinde kullanıcı sayısını da hızla artırıyor.

Snapchat, özellikle genç kitleleri hedefleyerek kampanya oluşturan firmaların merceğinde. Platform, farklı reklam olanakları sunduğu için firmalar tarafından oldukça sık tercih ediliyor. CRM Medya olarak dijital pazarlamanın Whatsapp, Instagram, Twitter, Facebook, Youtube, Snapchat gibi alanlarında yer alan kampanyalarımızı dijital pazarlama uzmanları ile yürütüyoruz.

Snapchat Reklamları


Snapchat Sponsor Filtre Reklamları Snapchat kullanıcıları sponsorlu filtreler ile mutlaka karşılaşmışlardır. Büyük firmalar tarafından daha sık tercih edilen filtre reklamları, güncellenen filtreler içinde gelir ve kullanıcılar sizin ürünlerinizle ilgili fotoğraflar çekebilir. Böylelikle tüm kullanıcıların ürünlerinizden haberi olur.

Discover Reklamları Discover ya da arkadaş hikayeleri de reklamlarınızın yayınlanacağı diğer reklam alanlarıdır. Reklamların 10’ar saniyelik videolar şeklinde bu alanlarda gösterilmeleri reklamların tamamen izlenme şansını artırıyor.Video reklamlara entegre edilen linkler ile sitenizin ziyaretçi sayısını yukarı taşımanız da mümkün. Kullanıcıları “satın al” ya da “daha fazla bilgi al” gibi sayfalar ile müşteriye döndürebilirsiniz.

Geofilter Sponsor Filtreleri Bölgesel bazlı yayın imkanı sunan bir reklam biçimi olan Geofilter Filtreleri, adeta müşteri dostudur. Bu şekilde reklamlarınız, hitap ettiğiniz kitlenizin lokasyonuna bağlı olarak yayınlandığı için daha az bütçeyle filtre reklamlarına çıkmanız mümkün olacaktır.

Uygulama Reklamları Uygulama reklamları 10 saniyelik gif ya da video ile yayın yapabileceğiniz reklamları ifade ediyor. Bu reklamlar aracılığı ile Snapchat kullanıcıları App Store ya da Google Play’da bulunan uygulamalarınıza yönlendirilir. Uygulama reklamları, Snapchat reklamları içinde sıklıkla tercih edilir.

" Yenilikçi bir kreatif yaklaşımla kullanıcı deneyimine tutkuyla odaklandık. Böylece müşterilerimizin pazarlama zorluklarını yaratıcılık, strateji ve yeteneklerimizle aşarak kalıcı bir etki sağlıyoruz.Bize göre reklam, insanların zihninde ve kalbinde, markamızla ilgili arzu ettiğimiz etkiyi yaratan şeydir ..."

nefkin web tasarım

snapchat reklam ajansı adana , snapchat reklam ver , snapchat reklam ajansı , snapchat reklam ajansları , snapchat reklam adana , sponsorlu , snapchat sponsorlu, snapchat reklam, snapchat reklamları, sponsorlu reklam, sponsorlu reklamları, snapchat sponsorlu reklamları, adana snapchat reklam, snapchat reklamları adana, sponsorlu reklam adana, adana sponsorlu reklamları, snapchat sponsorlu reklamları adana , snapchat müşteri hizmetleri , adana snapchat müşteri hizmetleri , snapchat müşteri hizmetleri adana , snapchat reklamları adana , adana snapchat reklamları , snapchat telefon , snapchat telefon adana , adana snapchat telefon , mersin snapchat telefon , snapchat telefon mersin , snapchat reklam vermek adana , adana snapchat reklam vermek , snapchat reklam telefon , adana snapchat reklam telefon , snapchat reklam telefon adana