MOBİL UYGULAMALAR İLE YENİ NESİL PAZARLAMA

nefkin web tasarım

Web sitenizin ziyaretçileri akıllı telefonları ve tablet bilgisayarlarında daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu arayüze ihtiyaç duyarlar. Bu sayede özellikle son yıllarda akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması ile birlikte dizüstü ve masaüstü bilgisayarların internet tarayıcılarında görüntülenen web sitelerinin mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlanması önemli hale geldi.

Nefkin Mobil Uygulama Geliştirme ekibimiz, sektörünüzdeki uzmanlığınızı ve teknolojinizi ilerletmeye yardımcı olmak için bu alanda önemli çalışmalar yapmakta, kullanıcı dostu, zengin özelliklere sahip ve tasarım yönü güçlü mobil web uygulamalar ile hizmet vermektedirler.

Markanızı dijitale taşıyan, işinizi büyüten ve kullanıcılarınızı memnun eden mobil uygulamalar geliştiriyoruz

UI & UX Tasarımı Kullanıcı dostu ve güncel tasarım trendlerine uyumlu mobil uygulamalar için titizlikle tasarlanmış arayüzler: Wireframe, MockUp uyarlamaları ile tasarım yeteneğimizi markanızla buluşturuyoruz.

Web Geliştirmeleri ve Entegrasyonlar Projenizin ihtiyaç duyduğu anahtar çözümler: Mobil Uygulamalarınızı farklı mecra ve kullanım alanlarına göre özelleştiriyor, markanızın dijital görünürlüğünü bir üst seviyeye taşıyoruz.

Uygulama Geliştirme Uzmanları tarafından geliştirilmiş native mobil uygulamalar: Deneyimimiz ve bilgi birikimimizi dijitalleşen projeleriniz için yüksek kalitede teknoloji üretmek için kullanıyoruz.

Kullanıcı ve Kalite Testleri Kullanıcı senaryolarını takip eden kalite kontrol sistemi: Mobil uygulamanızı, kullanıcıları memnun eden istikrarlı ve çevik bir yapı kurgulamak için uzmanlıkla geliştirilmiş test süreçlerinden geçiriyoruz

nefkin web tasarımFirmanıza özel geliştirebileceğimiz mobil web uygulamaları sayesinde iOS ve Android işletim sistemlerine uygun mobil web siteniz iletişiminizi ve işlemlerinizi kesintisiz ve hareketli olarak yapma imkanı bulacaksınız.Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de akıllı telefon kullanımı oldukça yaygındır.

Kullanım oranı bu derece artan iOS ve Android telefonlar için uygulamaların geliştirilebilmesi olanağının sağlanması ise teknoloji deneyiminde yeni bir devir başlattı. Artık sadece bir web sitenizin olması yeterli değil. Mobile uygun web siteleri ya da hizmetinize, sektörünüze ya da ürününüze uygun mobil uygulamalar sizi rakiplerinizden farklılaştırmada ve gelecek nesle uyum sağlamada önemli rol oynuyor.

Firmanıza özel geliştirebileceğimiz mobil uygulamalar sayesinde müşterileriniz firmanız ile her an mobil iletişimde kalabilir; reklam ve pazarlama faaliyetlerinizi hizmet ya da ürününüzü iPhone, iPad ve Android uygulaması sayesinde doğrudan müşterilerinize sunabilirsiniz.

"Herkesin bir uzmanlık alanı var, biz mesela dikiş bilmeyiz. Bizler, tasarım ve teknoloji konularında uzmanız. Ve biliyoruz ki teknoloji devamlı gelişiyor. Bu sebeple her zaman yeniliklere açık ve her şeyi öğrenmeye hevesli yanımızı asla kaybetmiyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz çözümlerle işlerini büyütmelerine yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Siz, müşterileriniz ve ihtiyaçlarınız her zaman bizim öncelikli hedefimizdir. Bu vizyonumuza bağlı kalarak çalışmaya devam ediyor ve işinizi büyütüyoruz..."

nefkin web tasarım

Mobil Uygulama Geliştirme , Back-end ve Web Geliştirmeleri , iOS & Android Native Uygulama Geliştirme , mobil uygulama yapmak , ios Mobil Uygulama , android Mobil Uygulama , web sitesi Mobil Uygulama , Mobil Uygulama şirketi , Mobil Uygulama yapan firmalar , Mobil Uygulama uzmanı , adana Mobil Uygulama , Mobil Uygulama adana , nefkin