Google Ads Paneli Oluşturma

Google AdWords Reklamları

Google AdWords, ürün veya hizmetlerinizin daha çok kullanıcı tarafından tanınmasını sağlayan reklam sistemidir. AdWords, Google’da yeni hedef kitleleri hedeflemenize yardımcı olur. İstediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı özelleştirebilir, düzenleyebilir ve bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Çeşitli reklam biçimleri görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızda belirli dilleri ve coğrafi konumları hedefleyebilirsiniz.

Minimum harcama şartı veya süre taahhüdü söz konusu değildir. Üstelik, tıklama başı maliyet seçeneğiyle, yalnızca reklamlarınıza tıklanırsa sizden ücret alınır. Bu durum, bütçenizin her kuruşunun yeni potansiyel müşteriler kazanmak için harcandığı anlamına gelmektedir. Yapılan harcamalarınızın tam olarak analizi internet reklamları dışında alabileceğiniz başka bir reklam platformu olmadığını hatırlatmak isteriz.

Google AdWords Reklamları


Google Reklamları -- Her Bütçeye Uygun Google reklamlarında bütçenizi siz belirliyorsunuz. Günlük bazda harcama yaparak, ister 50 TL ister 5000 TL ile reklam verme hakkına sahip oluyorsunuz.

Google Reklamları -- Tıklandıkça Ödeme Reklamlarınız gösterimdeyken hiçbir ücret ödemeyin. Sadece ziyaretçiler reklamlarınıza tıkladığı zaman faturalandırılıyorsunuz.

Google Reklamları -- İlgi Alanı ve Demografi Reklamlarınızı kişi ya da kişilerin yaşlarına, cinsiyetlerine ve bunlara uygun ilgi alanlarına göre belirliyor ve bu sayede sadece potansiyel müşterilerinize reklam gösterirsini

Google Reklamları -- Zaman Kontrolü Reklamlarınız istediğiniz gün ve saatlerde yayında kaldığı için boşa bütçe harcamıyor ve daha verimli müşteri deneyimi kazanıyorsunuz.

Google Reklamları -- Lokasyon Hedefleme Ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak için ülke, bölge, şehir, ilçe hatta daha dar alanlar hedefleyerek en doğru müşteri kitlesine ulaşabiliyorsunuz.

Google Reklamları -- Detaylı Raporlama Reklam kampanyanızda tüm veriler raporlanabilir ve analiz edilebilir olduğundan bu sayede reklam ve pazarlama stratejilerinize kolayca yön verebiliyorsunuz.

" Yenilikçi bir kreatif yaklaşımla kullanıcı deneyimine tutkuyla odaklandık. Böylece müşterilerimizin pazarlama zorluklarını yaratıcılık, strateji ve yeteneklerimizle aşarak kalıcı bir etki sağlıyoruz.Bize göre reklam, insanların zihninde ve kalbinde, markamızla ilgili arzu ettiğimiz etkiyi yaratan şeydir ..."

nefkin web tasarım

google reklam ajansı adana , google reklam ver , google reklam ajansı , google reklam ajansları , google reklam adana , sponsorlu , google sponsorlu, google reklam, google reklamları, sponsorlu reklam, sponsorlu reklamları, google sponsorlu reklamları, adana google reklam, google reklamları adana, sponsorlu reklam adana, adana sponsorlu reklamları, google sponsorlu reklamları adana , google müşteri hizmetleri , adana google müşteri hizmetleri , google müşteri hizmetleri adana , google reklamları adana , adana google reklamları , google telefon , google telefon adana , adana google telefon , mersin google telefon , google telefon mersin , google reklam vermek adana , adana google reklam vermek , google reklam telefon , adana google reklam telefon , google reklam telefon adana