Google Remarketing Reklamları

Google Remarketing Reklamları

Sitenizi ziyaret edip çıkan kullanıcılara remarketing sayesinde yeniden ulaşın! Bir ziyaretçinin sitenize ilk girişte ürün satın alma oranı ortalama %2’dir. Sitenize girip, ürün satın almadan ya da sizin istediğiniz işlemi yapmadan çıkan %98’e nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız cevap: Remarketing.

Remarketing (yeniden pazarlama) nedir?
Remarketing, daha önce web sitenizi ziyaret edip istediğiniz işlemi yapmayan kullanıcılara yeniden ulaşmanızı sağlayan bir özelliktir. Web sitenizden ayrılan kullanıcılar, Google Görüntülü Reklam Ağı'nda başka web sitelerini ziyaret ettikleri sırada, reklamlarınızı görürler.

Remarketing (yeniden pazarlama) neden faydalıdır?
Marka bilinirliği yaratmanızı ve kullanıcıyı istediğiniz işlem yapana kadar takip etmenizi sağlar.
Remarketing (yeniden pazarlama) bir ilgi alanına dayalı reklamcılık özelliğidir ve işinizle ilgili kişileri doğru mesajla buluşturmanıza yardımcı olur.
Kullanıcılar ürün satın almadan sitenizden ayrılsa bile, remarketing (yeniden pazarlama) sayesinde, başka web sitelerine göz attıkları sırada, ürün satın almalarını sağlayacak bir teklif sunup onları ikna edebilirsiniz.

Google Reklamları


Kullanıcılar sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında görünün Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google'da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google'da gösterilebilir.

İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

WEB SİTESİNE ZİYARETÇİ ÇEKİN Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı veya posta listenizi büyütün.

TELEFONLA DAHA FAZLA ARAMA ALIN Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar ve ara düğmesi sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın.

İŞLETMENİZE ZİYARETLERİ ARTIRIN Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan işletme reklamlarıyla sizi daha fazla müşterinin ziyaret etmesini sağlayın.

İşletmenize uygun bir bütçe belirleyin Hemen hemen her bütçe ile Google Ads'de reklam verebilirsiniz. Aylık bütçe sınırı belirleyin ve hiçbir zaman bu sınırın aşılmamasını sağlayın. Ayrıca, harcamalarınızı istediğiniz zaman duraklatabilir veya düzenleyebilirsiniz.

Doğru müşterileri bulmak için Google ile çalışın Akıllı ve kolay reklamlarımızla bütçenizi aşmadan daha alakalı müşterilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, işletmeniz için değerli olan daha fazla sonuç elde etmeniz için reklamlarınızı zamanla iyileştirmenize yardımcı olabiliriz.

Remarketing reklam alternatifi, her işletme için olmazsa olmaz diyebileceğimiz bir reklam modelidir. Nefkin , yüzlerce projede aktif olarak kullanılan bu reklam modeli ve daha fazla reklam alternatifleri mevcut. Nefkin, firmanızın kısa, orta ve uzun vade için belirlediği hedefleri gerçekleştirmek için online pazarlamada partneriniz olmaya hazır; ya siz?

nefkin web tasarım

google reklam ajansı adana , google reklam ver , google reklam ajansı , google reklam ajansları , google reklam adana , sponsorlu , google sponsorlu, google reklam, google reklamları, sponsorlu reklam, sponsorlu reklamları, google sponsorlu reklamları, adana google reklam, google reklamları adana, sponsorlu reklam adana, adana sponsorlu reklamları, google sponsorlu reklamları adana , google müşteri hizmetleri , adana google müşteri hizmetleri , google müşteri hizmetleri adana , google reklamları adana , adana google reklamları , google telefon , google telefon adana , adana google telefon , mersin google telefon , google telefon mersin , google reklam vermek adana , adana google reklam vermek , google reklam telefon , adana google reklam telefon , google reklam telefon adana , Google Adwords reklam ajansı adana , Google Adwords reklam ver , Google Adwords reklam ajansı , Google Adwords reklam ajansları , Google Adwords reklam adana , sponsorlu , Google Adwords sponsorlu, Google Adwords reklam, Google Adwords reklamları, sponsorlu reklam, sponsorlu reklamları, Google Adwords sponsorlu reklamları, adana Google Adwords reklam, Google Adwords reklamları adana, sponsorlu reklam adana, adana sponsorlu reklamları, Google Adwords sponsorlu reklamları adana , Google Adwords müşteri hizmetleri , adana Google Adwords müşteri hizmetleri , Google Adwords müşteri hizmetleri adana , Google Adwords reklamları adana , adana Google Adwords reklamları , Google Adwords telefon , Google Adwords telefon adana , adana Google Adwords telefon , mersin Google Adwords telefon , Google Adwords telefon mersin , Google Adwords reklam vermek adana , adana Google Adwords reklam vermek , Google Adwords reklam telefon , adana Google Adwords reklam telefon , Google Adwords reklam telefon adana , Google Ads reklam ajansı adana , Google Ads reklam ver , Google Ads reklam ajansı , Google Ads reklam ajansları , Google Ads reklam adana , sponsorlu , Google Ads sponsorlu, Google Ads reklam, Google Ads reklamları, sponsorlu reklam, sponsorlu reklamları, Google Ads sponsorlu reklamları, adana Google Ads reklam, Google Ads reklamları adana, sponsorlu reklam adana, adana sponsorlu reklamları, Google Ads sponsorlu reklamları adana , Google Ads müşteri hizmetleri , adana Google Ads müşteri hizmetleri , Google Ads müşteri hizmetleri adana , Google Ads reklamları adana , adana Google Ads reklamları , Google Ads telefon , Google Ads telefon adana , adana Google Ads telefon , mersin Google Ads telefon , Google Ads telefon mersin , Google Ads reklam vermek adana , adana Google Ads reklam vermek , Google Ads reklam telefon , adana Google Ads reklam telefon , Google Ads reklam telefon adana ,