Web Yazılım

WEB YAZILIM VE SİTE MİMARİSİ

Tasarımı hazırlanmış web sitesinin, günümüz yazılım standartlarına uygun bir şekilde kodlanmasını, mimarisinin doğru bir şekilde oluşturulmasını sağlarız. Tasarımların, responsive bir şekilde aktarılarak tüm mobil cihazlarda problemsiz görülebilmesini sağlarız. Bu sayede hem kullanıcı deneyimine pozitif etkide bulunur hem de arama motoru optimizasyon sürecine ön hazırlık yapmış oluruz.
"Yaratıcı düşünmeyi provake etmeyi ve daha akıllı projeler çıkartmak için sürekli sınırları zorlamaya bayılıyoruz. Doğru perspektifi yakalamak için her zaman sağduyulu ve çok yönlü olunması gerektiğini düşünüyoruz. Nefkin olarak tam da bu fikrin etrafında kümeleniyoruz..."
nefkin web tasarım

WEB TABANLI UYGULAMALAR
Üstün erişilebilirlik, dünyanın diğer ucunda dahi olsanız tüm müşteri verilerinize, ulaşabilirsiniz. Bilgisayara özel bir program kurulmasına veya bilgisayarın size ait olmasına gerek yoktur.

MOBİL UYGULAMALAR
Mobil cihazlar için ilgili işletim sisteminde (Android, IOS, Symbian, RIM vb... ) tasarlanmış ve mobil cihazın donanım özelliklerini kullanabilen yazılımlara mobil uygulama ( mobil aplikasyon ) denilmektedir.

WEB SİTE YÖNETİM PANELLERİ
Web sitenizde değişiklikler yapmak, sitenizi güncel tutmak, kontrolün de sizde olmasını sağlamak istiyorsanız web sitelerinizi yönetim panelli olarak yaptırmanız gerekmektedir.

SERVİS YÖNETİM SİSTEMLERİ
Yönetim sistemlerinin uygulanmasında ve sürdürülmesinde çok önemli sıkıntılar ve kayıplar yaşanmaktadır. Bunları en aza indiren çözümleri içeren bir yazılımdır.

E TİCARET WEB SAYFALARI
Fiziksel mağazalarla karşılaştırıldığında sadece yaşanılan bölgeye değil tüm dünyaya satış yapabilen sanal mağazalar olarak da bilinmektedirler.

BAYİ YÖNETİM SİSTEMLERİ
Bayi yönetimi için geliştirilen B2B yazılımı ile bayilerinizi tek merkezden yönetin. Bayilere özel uygulayacağınız satış politikalarıyla, işinizi büyütün.
nefkin web tasarım

web tasarım , adana web yazılım , web yazılım adana , adana da web yazılım , internet sitesi adana , web yazılım ajansı adana , ucuz web sitesi , Adana Web Site Tasarımı, Adana web yazılım Hizmeti, Adana Web, Adana web yazılım Firmaları, Adana web yazılım Yapımı, web yazılım Adana, Web Site Tasarımı Adana, Adana web yazılım Yapan Firmalar, Adana web yazılım Yapan Şirketler, Adana web yazılım Firmaları , nefkin , adana web tasarım, adana web tasarım şirketi, adana web tasarım firması, adana web sitesi , Adana Web Tasarım Firmaları , adana web tasarım, web site tasarımı, adana web tasarım firmaları, seo, seo firmaları, web site, adana web, web tasarım adana, adana reklam ajansı, adana'daki web tasarım firmaları, adana web sitesi yapan firmalar , karataş web tasarım , kozan web tasarım , feke web tasarım , imamoğlu web tasarım , Karaisalı web tasarım , Yumurtalık web tasarım , Tufanbeyli web tasarım , Aladağ web tasarım , Saimbeyli web tasarım , çukurova web tasarım -